Vladimír Komárek
Šedorůžový obraz
Id: 315
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 50 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 94, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 6275x
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
36 000 Kč