Vladimír Komárek
Stěna
Id: 2041
olej/plátno, rozměr plátna 130 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno 92, autorsky olištováno, lehce zašpiněno, původní stav
zobrazeno: 4041x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
51 000 Kč