Vladimír Komárek
Stín
Id: 59610
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno 89, oděrky na rámu, původní dobrý stav
zobrazeno: 4819x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
42 000 Kč