Vladimír Komárek
Strom v zimě
Id: 236201
olej/plátno, rozměr 64 x 49 cm, značeno s datací vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3006x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
60 555 Kč