Vladimír Komárek
Tři talíře
Id: 283301
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno, stav viz foto, po
zobrazeno: 3303x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
77 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 91