Čas na serveru 23:23:09

Vladimír Komárek
Tři talíře a hrozny

Id: 501202

Tři talíře a hrozny

  •  / Tři talíře a hrozny / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1168x

Vyvolávací cena:
25 000

100 000

Příhozy: 70