Vladimír Komárek
Trumpeta
Id: 85001
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno uprostřed dole, autorské rámování, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora
zobrazeno: 2354x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
60 000 Kč