Čas na serveru 16:24:59

Vladimír Komárek
V okně

Id: 519601

V okně

  •  / V okně / Vladimír Komárek
  •  / V okně / Vladimír Komárek
  •  / V okně / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 3540x

Vyvolávací cena:

76 889

Příhozy: 77