Vladimír Komárek
Vázy
Id: 1943
olej/plátno, rozměr plátna 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 3090x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
27 000 Kč