Vladimír Komárek
Vikýře
Id: 1768
olej/plátno, rozměr plátna 65 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, lehce poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 3514x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
38 000 Kč