Vladimír Komárek
Zahrada
Id: 271804
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno uprostřed dole s datací, drobné otřeniny v malbě, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 2984x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 58