Vladimír Komárek
Zahrada
Id: 390803
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky, zkroucený napínací rám,po
zobrazeno: 10177x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
94 000 Kč