Vladimír Komárek
Zátiší s holubicemi
Id: 297703
olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 3972x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 52