Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi
Id: 150802
olej/sololit, rozměr 60 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1993, rámováno, PO
zobrazeno: 3741x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 94