Vladimír Komárek
Zdechovická skála
Id: 185404
olej/plátno, rozměr 69 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti Josefa Rolence, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2413x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 58