Vladimír Komárek
Židle s houslemi
Id: 159202
olej/plátno, rozměr 85 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno
zobrazeno: 3383x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
141 000 Kč
Příhozy: 64