Vladimír Komárek
Zvonky
Id: 26901
olej/plátno, rozměr plátna 55 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 3191x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
43 175 Kč