Vladimír Kompánek
Fašiangové masky
Id: 473802
olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 5357x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 88