Vladimír Kompánek
Kostelík
Id: 424103
olej/sololit, rozměr 40 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 7153x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 69