Vladimír Kompánek
Noc
Id: 452403
olej/sololit, rozměr 60 x 79 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 1305x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
95 000 Kč
Příhozy: 87