Čas na serveru 12:22:48

Vladimír Kompánek
Noční obloha

Id: 522101

Noční obloha

  •  / Noční obloha / Vladimír Kompánek

olej/karton, rozměr 51 x 37 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1694x

Vyvolávací cena:

41 000