Vladimír Kompánek
Panák III.
Id: 452402
olej/sololit, rozměr 77 x 38 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 2201x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 109