Čas na serveru 12:21:44

Vladimír Kompánek
Sáňkaři

Id: 530401

Sáňkaři

  •  / Sáňkaři / Vladimír Kompánek

olej/plátno, rozměr 35 x 44 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 7713x

Vyvolávací cena:
9 500

66 500

Příhozy: 71