Čas na serveru 11:39:17

Vladimír Kompánek
Turoň s mačkou

Id: 538001

Turoň s mačkou

  •  / Turoň s mačkou / Vladimír Kompánek

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 37 x 37 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

zobrazeno: 7718x

Vyvolávací cena:

17 500

2024,12-1,03,21,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu