Vladimír Kompánek
Vánoce IV.
Id: 452401
olej/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 3709x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 80