Vladimír Kompánek
Vánoční čas
Id: 473805
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 50 x 71 cm, značeno v malbě uprostřed, rámováno, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 13304x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
75 000 Kč