Vladimír Kompánek
Vesnice
Id: 473803
olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno v malbě uprostřed a monogramem na pravé straně, rámováno, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 12271x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 125