Vladimír Kompánek
Zimní noc
Id: 473804
olej/sololit, rozměr 62 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 11954x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
150 000 Kč
Příhozy: 80