Vladimír Kopecký (1960)
Podmořský svět
Id: 169902
kombinovaná technika/překližka, rozměr 48 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5500x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč