Bohdan Kopecký
Jižní Čechy
Id: 273917
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr výřezu 9,5 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno,po
zobrazeno: 1378x
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 000 Kč