Vladimír Kopecký
Lešení
Id: 18703
nesignováno, olej/plátno/hobra, rozměr 100 x 100 cm, na zadní straně datace 1992, nerámováno, majitel získal přímo od autora
zobrazeno: 2544x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
33 200 Kč