Vladimír Levora
Pod vrchem
Id: 21403
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 3242x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
13 500 Kč