Čas na serveru 02:16:03

Vladimír Muzička
Člověk a stroj III

Id: 494301

Člověk a stroj III

  •  / Člověk a stroj III / Vladimír Muzička

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 3560x

Vyvolávací cena:

39 000