Vladimír Muzička
Jednou v srpnu
Id: 494302
olej/dřevovláknitá deska, rozměr 81 x 98 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno
zobrazeno: 1672x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
31 000 Kč