Vladimír Muzička
Ohlédnutí
Id: 178701
olej/sololit, rozměr 35 x 42 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno
zobrazeno: 2108x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč