Vladimír Muzička
Otroci
Id: 32501
olej/lepenka, rozměr 100 x 99,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2015, autorsky olištováno, velmi dobrý původní stav
zobrazeno: 4823x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
37 000 Kč