Vladimír Neuwirt
Šilhéřovice
Id: 39104
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 01, olištováno, původní stav
zobrazeno: 3050x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 205 Kč