Vladimír Novák
Abstraktní představy
Id: 27004
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 36 cm, značeno na zadní straně listu, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2099x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč