Vladimír Novák
Meditace
Id: 53306
olej/plátno, rozměr 71 x 75 cm, signováno na blindrámu, datováno 1970, autor je členem volného seskupení 12/15 "Pozdě, ale přece", obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2068x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč