Vladimír Preclík
Busta
Id: 344201
patinovaný bronz, výška cca 24,5 cm, značeno a datováno ve vnitřní části, jedná se pravděpodobně o zobrazení Jana Zrzavého
zobrazeno: 1585x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
31 000 Kč