Vladimír Renčín
A potom se zhaslo
Id: 381407
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně volně přiložen autorský dodatek ke kresbě
zobrazeno: 4072x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
39 200 Kč
Příhozy: 76