Vladimír Renčín
Český lev
Id: 468401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 21 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v přiložené knize Vladimír Renčín: To nás těší, že jsme Češi (nakladatelství Galaxie, Praha, 1991)
zobrazeno: 831x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč