Vladimír Renčín
Josefe, co to je...?
Id: 398506
tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1512x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 111 Kč