Vladimír Renčín
Konec diskuze
Id: 350003
kombinovaná technika/akvarel/tuš, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3389x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 59