Vladimír Renčín
Na koncertě
Id: 522601
akvarel/tuš/papír, rozměr listu 28,5 x 38,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 1942x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč