Vladimír Renčín
Objímání stromu
Id: 270506
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 29 cm, popsáno a značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3927x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 400 Kč