Vladimír Renčín
Rybáři
Id: 418701
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno
zobrazeno: 1632x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč