Vladimír Renčín
Sardinky v oleji
Id: 522602
akvarel/tuš/papír, rozměr listu 26 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno na pravé straně, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 1306x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč