Čas na serveru 12:33:48

Vladimír Renčín
Sardinky v oleji

Id: 522602

Sardinky v oleji

  •  / Sardinky v oleji / Vladimír Renčín

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 26 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno na pravé straně, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 1277x

Vyvolávací cena:

15 500