Vladimír Renčín
Tříděný odpad
Id: 522603
tuš/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 3905x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč