Vladimír Renčín
V knihovně
Id: 2013
litografie/papír, č. 54/200, rozměr ve výřezu 29,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2937x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
14.4.2015, 21:12:00
14.4.2015 | 21:08 | 2 500 Kč |